ÜRÜN ARA
line-ok
Dil Seçin
line-ok
For Export; E-mail : info@akfix.com
Phone : +90 (212) 771 13 71 Ext : 2310
line-ok

Montaj Yapıştırıcıyla Yapabileceğiniz 5 Dekoratif Fikir

ANASAYFA BLOG Montaj Yapıştırıcıyla Yapabileceğiniz 5 Dekoratif Fikir

Yaşadığımız alanda küçük değişiklikler yapmak ya da bazı yerleri onarmamız gerekebiliyor. Usta çağırmadan, matkap ya da çivi kullanmadan kendi evinizin ustası olabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey Akfix High Tack Genel Amaçlı Montaj Yapıştırıcı. High Tack ile evinizde yapabileceğiniz 5 farklı uygulama fikrini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

1- Perde rayı yapıştırma:
Perde rayı yapıştırma

Evlerimizin olmazsa olmazı arasında perdeler yer alıyor.

Öncelikle kornişi yapıştıracağınız yüzeyin temiz ve kuru olmasına dikkat etmelisiniz. Ardından kartuşun ağzını kesip plastik uç takılır. Plastik uç uygulanacak yüzeyin genişliğine göre kesilip, kartuş tabancaya takılır. Akfix High Tack yüzeye dikey şeritler halinde uygulanır. Nem ve sıcaklığa bağlı olmak üzere 10 dakika içerisinde yüzeyler bir araya getirilmelidir. Korniş tavana yapıştırıldıktan sonra kısa süre pres yapılmalıdır. Bir süre yapışkanın kurumasını ve sertleşmesini bekledikten sonra perdelerinizi kornişe asabilirsiniz.

Akfix High Tack korniş ve aksesuarları matkap ve vidaya ihtiyaç duymadan kolayca monte etmenizi sağlar. Ultra güçlüdür, ekstra yapışma sağlar. Yüksek yapışma gücüne ve ilk tutunma özelliğine sahiptir. Akfix High Tack ile kelepçe veya sabitleme bandı kullanılmadan perde raylarının montajını yapabilirsiniz.

2-Süpürgelik sabitleme:
Perde rayı yapıştırma 2

Kapı eşiği ya da duvardaki süpürgelikler uzun süreli kullanımdan sonra zarar görebiliyor. Tamirci çağırmak yerine High Tack ile 5 dakikada kendiniz yapıştırabilirsiniz. Yerinden çıkan süpürgeliğe dikey şeritler halinde Akfix High Tack Montaj Yapıştırıcısı sıkın. Daha sonra çok fazla bekletmeden yapıştırmak istediğiniz alana yapıştırın. Kısa bir süre presleyin. 

3-Duvara dekoratif süs yapıştırma:
Duvara dekoratif süs yapıştırma

Duvar delme, vidalama gibi usta ve matkap gerektiren dekorasyon işlerinizi kendiniz de yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey Akfix High Tack. Uygulama yapacağınız alanın boyasız, astarsız, kuru ve temiz olmasına özen gösterin. Tabakların arka kısımlarına kısa şeritler halinde High Tack yapıştırıcı sürün. Maskeleme bandıyla 5 dakika presleyin.

4-Kapı numarası yapıştırma:
Kapı numarası yapıştırma

Akfix High Tack ile kapı numaranızı da vidaya gerek olmadan yapıştırabilirsiniz. High Tack yapıştırıcıyı numaranın arkasına kısa aralıklarla sürün ve uygulama yapacağınız alana yapıştırın. 5 dakika maskeleme bandıyla sabit durmasını sağlayın.

5-Raf yapıştırma:
Raf yapıştırma

Raflarınızı matkapsız, vida ve çivi olmadan takabilirsiniz. Uygulama yapılacak yüzeyin astarsız ve temiz olduğundan emin olun. Rafın duvara yapışacak kısmına kısa aralıklarla High Tack sıkın. Ardından duvara yapıştırın ve kısa bir süre presleyin.

Uygulama videosu 1

Uygulama videosu 2

Uygulama videosu 3

Uygulama videosu 4

Uygulama videosu 5

Uygulama videosu 6

Etiketler : Montaj Yapıştırıcı, Silikon Yapıştırıcı, Yapıştırıcı, Silikon, perde rayı yapıştırma, korniş nasıl yapıştırılır, High Tack, Akfix High Tack

Blog Kategorileri Son Eklenenler
31.10.2023 4 Adımda Silikon Nasıl Uygulanır?
28.07.2023 Ayna Yapıştırıcı/Silikonu Nasıl Kullanılır?
29.09.2022 Sıkışmış vida ve somunlar nasıl gevşetilir?
25.07.2022 Günlük Hayatta Kullandığımız Eşyalardan Etiketler Nasıl Çıkarılır?
20.07.2022 Paslı Yüzeyler İçin Çözüm Önerileri
23.06.2022 Montaj Yapıştırıcıyla Yapabileceğiniz 5 Dekoratif Fikir
22.12.2021 Evimizde Akvaryum Silikonu Nasıl Uygulanır?
22.12.2021 Evimizde Duşakabin Silikonu Nasıl Uygulanır?
01.12.2021 Sıvı Çivi / Montaj Yapıştırıcı Nedir? Nerelerde, Nasıl Kullanılır?
01.12.2021 Matkap Kullanmadan Perde Rayı Montajı Nasıl Yapılır?
07.07.2021 Zorlu Etiket Kalıntıları Nasıl Çıkarılır?
04.06.2021 Prefabrik ve Ahşap Yapılarda Isı, Nem Ve Ses Yalıtımı
04.06.2021 Pratik ve Ekonomik Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır?
02.06.2021 Dondurma Çubuklarından Duvar Rafı Nasıl Yapılır?
19.11.2020 Çatı yalıtımı nasıl yapılır?
Mastik Sarfiyat Hesaplama
line-ok
Genişlik (mm) Derinlik (mm) Uzunluk (mm) Ürün Ambalaj Tipi